Biznes i Prawo

Whisber doceniony w Ameryce

Polacy mają smykałkę w biznesie i właśnie to udowodnili. Start-up Whisbear był świetnym pomysłem w branży dziecięcej i doceniono go w samych Stanach Zjednoczonych. Zakłada on produkcję przytulanek dla dzieciaków, które poprzez szum uspokajają je. Pomysł tak bardzo się spodobał, że młode kobiety, które są odpowiedzialne za jego powstanie zostały zaproszone na specjalną konferencję.
Pomysłodawczynie są zarówno zaskoczone jak i podekscytowane całą sprawą. Jest to spowodowane szybkim zainteresowanie misiami, ponieważ niecałe 10 miesięcy temu sprzedał się pierwszy pluszak, a teraz są chwalone przez mieszkańców Stanów, a nawet zapraszane na konferencje do Kenii. Konferencja odbywa się co roku. Tegoroczna odbędzie się 25 i 26 lipca, a patronat nad nią obejmuje Barack Obama. Głównym tematem konferencji będą biznesy kobiet z różnych stron świata.
Ponadto ten całkiem młody start-up rozwija się niezwykle szybko. Misiami są zainteresowane różne sklepy w najróżniejszych zakątkach świata, a same panie pomysłodawczynie zdecydowały się na współpracę z kilkoma sklepami w Wielkiej Brytanii.

Previous article
Finanse dla firmy budowlanej
Next article
Biznes prosto z nalewaka
About the author