Biznes i Prawo

1kv Przejezdne podesty

Składane podesty z gumowymi stopniami

W każdym domu czy mieszkaniu musimy od czasu do czasu dokonywać jakichś drobnych napraw. Czasem chcemy po prostu powiesić nowy obrazek lub zdjęcie. Czasami zachodzi potrzeba instalacji jakiegoś nowego elementu wykończenia. Po kilku latach warto pokusić się gruntowny remont. W najprostszych przypadkach wystarczy jeżeli wyrównamy i wygładzimy ściany za pomocą masy szpachlowej albo płyt gipsowo-kartonowych oraz pomalujemy je na nowy, świeży kolor. W takich pracach zazwyczaj przydają się drabiny albo podesty czy platformy, na których możemy stabilnie pracować i dotrzeć do wyżej położonych miejsc.
Niezwykle wygodne i praktyczne są takie stopnie i podesty, których stopnie wyłożone są specjalną gumą, dzięki czemu stopy się na nich nie ślizgają i w rezultacie, stoimy na nich naprawdę stabilnie i pewnie. Jest szczególnie istotne np. przy wierceniu otworów w twardym betonie, gdy musimy naprawdę solidnie się zaprzeć i użyć stosunkowo dużej siły fizycznej. Stabilne podparcie dla nóg jest tu niezwykle ważne.

kluczowe słowa: Audyt wewnętrzny GHP, GMP, HACCP – poradnik praktyczny, Pomiary metodą Tegova, Przyczepka samochodowa WNP Suski, decyzja deklaratoryjna

Previous article
Najładniejsze fordanserki w Krakowie
Next article
Sterownik schładzarki do mleka Sach-12M-o
About the author