Biznes i Prawo

Oglaszamy24 Bydgoszcz

 

Forum krzyżówkowicza ciekawym miejscem w sieci

Moi dziadkowie od lat byli ogromnymi fanami krzyżówek. Często można ich było spotkać z krzyżówką w ręku, jak pochyleni nad nią w grubych okularach pieczołowicie zapełniali kratki. Czasem tylko wymieniali się pytaniami, pomagając sobie nawzajem.

Ostatnio trafiłam w sieci na ciekawe miejsce. Było to forum krzyżówkowicza – miejsce, gdzie ludzie wymieniali się stworzonymi przez siebie krzyżówkami, gromadzili trudne hasła, wymieniali spostrzeżeniami na temat tych, które z kolei zawsze występowały praktycznie w każdej krzyżówce. Nie sądziłam, że taka pomoc krzyżówkowicza z internetu może się okazać dla kogoś nieoceniona!

Postanowiłam pokazać babci i dziadkowi forum, które znalazłam. Od razu im się spodobało! Teraz na zmianę albo rozwiązują krzyżówki, albo piszą posty na forum, często sprzeczając się między sobą, co jest wyjątkowo zabawne. Ich intensywne dyskusje często dzielą forumowiczów, ale wprowadzają także bardzo dużo życia do tej przestrzeni. Bałam się, że dziadkowie zupełnie porzucą krzyżówki na rzecz forum, ale na szczęście wciąż są im wierni.

Previous article
Pomoc krzyżówkowicza angora jolka
Next article
Forum krzyżówkowicza jolka
About the author