Biznes i Prawo

You are here: / /

Internet i sława

Kiedyś, żeby być sławnym trzeba było zaistnieć w telewizji, natomiast aby tam się znaleźć trzeba było mieć jakiś talent, umieć śpiewać, tańczyć, grać w filmach itp. Dzisiaj, aby być znanym, wystarczy zaistnieć w internecie i wcale nie jest to takie łatwe.

Obecnie w internecie można obejrzeć setki filmików, wrzuconych tam przez różnych ludzi, muszą one prezentować coś naprawdę niezwykłego, aby bohater takiego filmiku stał się sławny. Droga do sławy jeszcze nigdy nie była tak prosta i jednocześnie tak utrudniona, bo owszem możemy wrzucić do sieci film, na którym stoimy na głowie, ale będą tam jeszcze miliony filmów innych ludzi, niekoniecznie stojących na głowie, ale robiących przeróżne inne rzeczy, których my już nie potrafimy.

W dzisiejszych czasach jeżeli masz dostęp do sieci, nic co ludzkie i nieludzkie nie jest ci obce, możesz zobaczyć jak inni żyją, podróżują wygłupiają się, pracują, pielęgnują swoje pasje, jedzą, śmieją się, uprawiają seks i robią wiele innych rzeczy. Pojęcie intymności, tabu, czy sekretu przestaje obowiązywać, mówi się o wszystkim, robi się wszystko i filmuje się wszystko. Wstyd stał się czymś przestarzałym, już nie wstydzimy się swoich ciał, ani tego, co z nimi robimy. Nie kryjemy swoich uczuć, ani poglądów, tylko czasem nachodzi nas refleksja, czy taka otwartość jest na pewno dobra w każdej sytuacji.

Previous article
Reklama w internecie
Next article
Kilka słów o internecie
About the author